Kaz Karaib' Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Zoutwater zwembad Dompelbad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 50 m² Kaz Karaib' Villa Bellefontaine bevindt zich op 7 km afstand van Centre d'Interprétation du Patrimoine Paul Gauguin en nodigt gasten uit om attracties in de omgeving te verkennen.
De 1-slaapkamer villa is op 10 minuten rjden weg van de Canal Des Esclaves genesteld.
Het vakantiehuis beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche.
Kaz Karaib' Villa is uitgerust met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei om zelf te koken in een eetgedeelte.
- Luchthavens
- Fort De France Luchthaven34 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Rookdetectors
- Toegangssleutel
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dompelbad
- Zoutwater zwembad
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Zwembad met uitzicht
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Tuinmeubelen
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Bordspellen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Kaz Karaib' Villa?
Gasten van Kaz Karaib' Villa kunnen hun auto parkeren op privé-autoparkeren. - ❓
Hoeveel kost het om Kaz Karaib' Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Kaz Karaib' Villa is $138. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Kaz Karaib' Villa?
Kaz Karaib' Villa beschikt over een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Kaz Karaib' Villa?
Gasten die in Kaz Karaib' Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Centre d'Interprétation du Patrimoine Paul Gauguin en de Canal Des Esclaves bereiken, die respectievelijk op 7 km afstand van de accommodatie en op 4 km afstand liggen.